KLUCZOWA SREBRNA PODSZEWKA BITCOIN’A OSTATNIO WYPŁACONA ZA 1000 DOLARÓW

  • Bitcoin został poddany silnej korekcie w ciągu ostatnich kilku dni po osiągnięciu w zeszłym tygodniu maksimum 11.200 dolarów.
  • Przy ostatnich zaniżeniach, BTC handlował za 10.200 dolarów, co oznacza, że spadł z tych szczytów o ponad 1.000 dolarów.
  • Od czasu napisania tego artykułu moneta wynosi 10.500 dolarów, technicznie rzecz biorąc, na ziemi niczyjej.
  • Inwestor uważa, że przeważający trend jest nadal byczy, ponieważ krypto waluta utrzymywała w czasie spadku zasadniczy poziom wsparcia.
  • Inne oznaki wskazują również, że BTC jest zapoczątkowana, aby kontynuować swój wzrost, w przeciwieństwie do ruchu w dół.

Istnieje jednak dzika karta dotychczasowych rynków, która wrzuca klucz do trendu Bitcoin’a.

SREBRNA PODSZEWKA OSTATNIEJ KROPLI BITCOINÓW

W ciągu ostatnich kilku tygodni Bitcoin zmagał się z silnym spadkiem, ponieważ rynki spadkowe również spowolniły ich wzrost. Moneta spadła o 1000 dolarów w stosunku do lokalnych rekordów (ustawionych w zeszłym tygodniu) oraz o 2000 dolarów w stosunku do rekordów z ubiegłego roku, ustawionych pod koniec sierpnia.

Pomimo tego spadku, analityk uważa, że Bitcoin pozostaje w strukturalnie pozytywnej pozycji w średnim okresie czasu. Podzielił się on poniższym wykresem 23 września, który pokazuje, że BTC utrzymał tygodniowe wsparcie i poziom 0,618 Fib podczas ostatniego spadku:

„$BTC #Bitcoin: Innym byczym argumentem, który możemy tutaj przedstawić jest fakt, że utrzymaliśmy cotygodniowe wsparcie w wysokości 150 dolarów dość dobrze i jest ono również zbieżne z poziomem 0,618 Fib, gdzie odbiło się mocno. Na razie nie wygląda to źle.“

Jeśli wierzyć temu inwestorowi, średnioterminowa przyszłość Bitcoin’a zależy od tego, jak będzie on współdziałał z postępem niskich 10.000$.

DZIKA KARTA GIEŁDOWA MOŻE WYRZUCIĆ KRYPTONIM Z WACKA

Podczas gdy inwestor zauważył, że technika Bitcoin’a sama w sobie nie jest „zła“, dodał, że spadek odziedziczonych rynków może spowodować zwijanie się krypto walut:

„Oczywiście, jeśli cały świat zdecyduje się znowu rzucić, my też rzucimy.“

Inny komentator zasugerował, że istnieje wiele powodów, dla których dotychczasowe rynki mogą nadal wykazywać tendencję spadkową po silnych wiecach w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Są to między innymi, ale nie tylko, powody:

Środowisko ryzyka, które tworzy się w miarę zbliżania się wyborów, z powodu niepewności co do tego, kim może być zwycięzca i jaką politykę mogą narzucić.
COVID wciąż nie jest lepszy, co wywołuje obawy przed dalszym załamaniem w biznesie w miarę zwalniania bodźców.

Willy Woo, wybitny analityk Bitcoin, uważa jednak, że korelacja BTC wkrótce zacznie zrywać ze starymi rynkami. Nie podał dokładnej linii czasowej w tej sprawie, ale zauważył, że może to nastąpić w ciągu najbliższych kilku miesięcy.